: درباره ما

شرکت شبکه آسمان دهناد

پس از ارزیابی اولیه و انجام تحقیقات بازار ، با استناد به تحلیل های حاصله از افکار سنجی عمومی در زمینه فناوری اطلاعات و حوزه های ذی ربط آن ، به این نتیجه رسیدیم که فضای حاکم بر جامعه امروزی ، عرصه شکوفایی نبوغ و خلاقیت و بکارگیری استعداد های نسل جوان در این زمینه است.

همچنین نقاط ضعف و قوت هر یک از رقیبان و جامعه همکاران خود را به دقت بررسی نموده و ایرادات هریک را با ارائه راهکاری رفع و اصلاح نمودیم تا بتوانیم حضوری پرقدرت در این بازارکار داشته باشیم.

در سال 1397 با تشکیل گروهی از جوانان متعهد و دانشجوی رشته های IT  ، مدیریت و کامپیوتر ، هسته مرکزی یک تیم خلاق و آینده دار شکل گرفت و ایده اولیه راه اندازی شرکت ( شبکه آسمان دهناد ) در ذهن مدیران این مجموعه پدیدار گشت.

از ابتدای امر سیاست خود را بر جلب رضایت حداکثری مشتریانمان و برآورده سازی خواسته های خاص هریک از آنها قرار دادیم و تا به امروز بدان پایبند بوده ایم.در آینده نیز بر همین منوال عمل خواهیم کرد و پای این تعهد خود به شما ایستاده ایم.

در راستای تحقق این سیاست ، اقدام به استخدام و همکاری با جمعی از برنامه نویسان و طراحان گرافیک خبره و جوان شهر اصفهان نمودیم که هریک دارای رزومه و سابقه درخشان در حوزه تخصصی خود هستند ، و امروز شرکت شبکه آسمان دهناد به این سرمایه های پر ارزش انسانی خود می بالد و زمینه رشد و شکوفایی را برای آنان فراهم آورده است.

موفقیت اتفاقی نیست ، به ما اعتماد کنید !

: برخی از خدمات قابل ارائه توسط ما

  • طراحی وب سایت
  • طراحی اپلیکیشن
  • نظارت و اجرای شبکه های کامپیوتری سازمانی و خانگی
  • ایده پردازی و خلق کسب و کار های هوشمند
  • مشاوره توسعه کسب و کار

روند تاسیس شرکت

از ابتدا تا کنون ، زاینده رود تا دهناد در یک نگاه

اعضای تیم ما

همکاران و اعضای اصلی شرکت ، فعال در بخش های مختلف :

همکاران ما