– انتخاب کردن دپارتمان و اولویت برای ارسال و ثبت تیکت الزامی می باشد.

– شما مجاز به ارسال حداکثر 5 فایل ، با حجم مجاز برای هر یک 5 مگابایت و بدون محدودیت فرمت برای ارسال می باشید.

– پاسخ شما در قسمت ( تیکت های من ) قابل مشاهده و پاسخ دهی مجدد است.

– در صورتی که اقدام به ثبت تیکت برای پشتیبانی یا خدمات مشاوره می نمایید ، حتماً شماره تماس همراه یا ثابت خود را در متن تیکت قید بفرمایید.

ما که هستیم؟

شرکت شبکه آسمان دهناد ( سهامی خاص ) ، یک استارتاپ فعال در زمینه فناوری اطلاعات و مدیریت کسب و کار است که فعالیت تخصصی خود را از سال 1389 شمسی تحت عنوان ( تیم فنی زاینده رود ) آغاز نمود و در ادامه راه ، با جذب نیروهای جوان ، متعهد و توانمند کشور عزیزمان ، ایران اسلامی ، در چهارچوب اساسنامه و چشم انداز توسعه شرکت ، خدمات خود را گسترش داد.هم اکنون برند های تجاری:

  تیم فنی زاینده رود

و

 فروشگاه اینترنتی زاینده رود

زیر مجموعه و تحت حمایت این شرکت قرار دارند و به عنوان بخشی از سرمایه انسانی شرکت ، درحال تلاش شبانه روزی و خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشند.

نشانی وب‌سایت های خدماتی ما عبارتند از :

www.DSN-co.ir | شرکت شبکه آسمان دهناد

www.Z-GROUP.ir | تیم فنی زاینده رود

www.Shop.Z-GROUP.ir | فروشگاه اینترنتی زاینده رود

توجه :

هرگونه استفاده از محتوا ها ، مطالب ، پست های وبلاگ ، خرید محصولات یا بازدید و استعلام قیمت آن ها و کلیه رفتار های کاربر تحت بستر اینترنت و در این سایت ، به منزله قبول و پذیرفتن بی چون و چرای کلیه سیاست حریم خصوصی شرکت شبکه آسمان دهناد است که در این صفحه وجود دارد.همچنین با انجام هریک از این موارد موافقت خود را با کلیه اصلاحات ، اضافات و تغییرات آتی این سیاست حریم خصوصی در آینده اعلام میدارید.کاربران موظفند به اطلاعیه های منتشر شده در زمینه تغییر سیاست های ما که در صفحه اصلی وب سایت به نشانی www.DSN-co.ir  منتشر میگردد توجه نمایند.

کدامیک از اطلاعات شخصی شما را جمع آوری میکنیم و چرا؟!

ممکن است داده هایی از کاربران وارد شده به وب سایت ما جهت استفاده در تحلیل های آماری و تجاری ، رفتار شناسی کاربران ، بررسی های آکادمیک و دانشگاهی و یا برحسب مورد خاص ، دستور مقامات قضایی و امنیتی کشور ایران جمع آوری و به صورت ناشناس منتشر گردند و یا برای استفاده تبلیغاتی و تجاری به فروش برسند.

شرکت شبکه آسمان دهناد ( سهامی خاص ) که از این پس در این قرارداد به اختصار شرکت نامیده میشود ، خود را در قبال این اطلاعات مسئول دانسته و به کلیه کاربران تعهد میدهد بدون رضایت آنان هیچگونه جمع آوری اطلاعاتی ماشینی و دستی دیگری انجام ندهد.

– برخی از مواردی که ما اقدام به جمع آوری اطلاعات کاربران در رابطه با آنها می نماییم عبارتند از :

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت ما می‌نویسند ، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین توسط بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم. آدرس IP و اطلاعات مرورگر بازدید کننده از جمله آن اطلاعاتی هستند که برای کمک به تشخیص هرزنامه و نظرات اسپم بکار گرفته خواهند شد.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (که اصطلاحاً -هش- نیز نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا بررسی کند آیا شما از آن استفاده می‌کنید یا خیر. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما توسط مدیر سایت ، متن نظر شما قابل مشاهده است و تصویر نمایه شما در سایت Gravatar درصورت موجود بودن برای آواتار شما در نظرات و سفارشاتتان از فروشگاه استفاده خواهد شد که این عمل سهولت کاربری و تجربه رابط کاربری خاص و جذاب را به کاربر القا میکند.

رسانه

اگر تصاویری را به وبسایت ما آپلود می کنید، نباید تصاویر آپلود شده شامل داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) باشند. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.لطفاً برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این مورد از کارشناسان ما مشورت بخواهید :

info@DSN-co.ir | همواره پاسخگوی سوالات شما کاربران عزیز هستیم.

فرم‌های تماس و کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که تیکت جدید باز نمایید.این کوکی‌ها به مدت یکسال نگهداری خواهند شد و پس از آن منقضی میگردند.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید ، ما کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کنیم. این کوکی ها حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما بسته شود از بین میروند.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته معتبر است. اگر شما گزینه ” مرا به خاطر بسپار ”  را انتخاب کنید ، ورود شما برای دو هفته در سیستم  ادامه خواهد داشت و بصورت خودکار از حساب کاربریتان خارج نخواهید شد.

اگر از حساب خودبه صورت دستی خارج شوید ، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید ، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است و بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده ( مثلا ویدیوها ، تصاویر ، مقالات و… ) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر دقیقا مشابه مورد اصلی است و قانون کپی رایت برای آن ها رعایت میشود.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند ، از کوکی‌ها استفاده کنند ، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند.این در صورتی اتفاق خواهد افتاد که شما حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید! ( منظور حساب کاربری سایت مورد استفاده است ( برای مثال آپارات – سرویس اشتراک گذاری فیلم ) نه وبسایت شرکت شبکه آسمان دهناد )

تجزیه و تحلیل

همانطور که عنوان شد ، کلیه داده های اخذ شده از کاربران و بازدید کنندگان مورد تحلیل های ماشینی و انسانی قرار میگیرند و نتایج این تحلیل ها در قالب گزارشات فروش ، مستندات توسعه سیستم و ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده مورد استفاده و بهره برداری قرارخواهند گرفت.

اطلاعت شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم؟

به صورت پیشفرض ، شرکت هیچگونه اطلاعاتی اعم از خصوصی و عمومی بازدیدکنندگان خود را در اختیار هیچ شخص یا نهاد دولتی ، یا غیر دولتی قرار نمیدهد مگر در موارد زیر که استثناء هستند :

1-سازمان های نظامی و امنیتی در صورت درخواست رسمی و حکم قضایی

2-بانک های طرف قرارداد سیستم پرداخت ( تحت نظارت شرکت شاپرک – بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران )

3-شاکیان خصوصی و مدعی العموم که به حکم دادگاه و محکمه نیاز به اطلاعات کاربران داشته باشند.

4-فضای ابر و هاستینگ ذخیره سازی اطلاعات ، دیتا ها و پشتیبان گیری.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم؟

اگر نوشتن یک نظر را ترک کنید ، نظر و متا دیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این بدین معنا است که ما می‌توانیم به جای تایید و انتشار نظرات ارسال شده صحیح و با مشخصات کامل ، به طور خودکار یا دستی هر نظر ارسال شده ناقص از لحاظ اطلاعات کاربر را پیگیری وتصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند ، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان ، ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری داده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم را ارائه کنید ، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه می داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم!

کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ و محتوای آنلاین بررسی و سپس بصورت ماشینی تایید یا رد شود.

اطلاعات تماس شما

در صورتی که قصد مکاتبه و یا ارسال درخواست ، سوال ، پرسش  و یا مطرح نمودن هر مورد دیگری را دارید ، میتوانید از آدرس ایمیل info@dsn-co.ir  برای این مورد استفاده نمایید.لطفاً توجه فرمایید ، بیان مشخصات تماس شما ، تلفن همراه ، ثابت ، نام و نام خانوادگی و ارائه هرگونه مستند مکتوب و تصویری به صورت ضمیمه شده به ایمیل ، روند بررسی و پاسخگویی به درخواست شما را افزایش میدهد.

اطلاعات اضافی:

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم؟

– وب سایت شرکت شبکه آسمان دهناد با استفاده از پروتکل امن SSL  رمز نگاری دوطرفه شده و کلیه تبادل اطلاعات رایانه یا تلفن همراه شما به صورت ایمن با سرور های ما مبادله خواهند شد ، لذا به هیچ عنوان امکان ردیابی و هک شدن این اطلاعات برای شخص ثالث وجود ندارد.

– کلیه خدمات پرداخت در این سایت ، بر بستر شبکه پولی و بانکی کشور  ، تحت نظر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت شاپرک می باشد و به هیچ عنوان شرکت و یا هیچ شخص ثالثی امکان دسترسی و ذخیره سازی اطلاعات حساب بانکی شما را ندارد.

– شرکت شبکه آسمان دهناد ، یک شرکت سهامی خاص رسمی و معتبر ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری اصفهان در سال 1397 می باشد که کلیه اطلاعات و سوابق آن قابل استعلام از آن اداره محترم و وزارت دادگستری و قوه قضاییه کشور ایران می باشد.

– کلیه فعالیت های تجاری این شرکت ، بر حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع قانونی ذی صلاح کشور ایران می باشد و این مورد در رابطه با همکاری ما با شرکای تجاری مان نیز صدق میکند و مورد راستی آزمایی قرار میگیرد.

شرکت شبکه آسمان دهناد

پاییز و زمستان 1397

نسخه 1.1

درصورت بروز مشکل در سامانه ثبت تیکت و یا نیاز به فضا و تعداد بیشتر برای ارسال موارد ضمیمه شده به درخواست از طریق ارسال ایمیل به info@dsn-co.ir اقدام نمایید.

Item وضعیت Opt-in Date Opt-out Date Action
: موضوع تیکت ( درخواست ) شما
Additional Information
: موضوع تیکت ( درخواست ) شما
Additional Information